Malowana laurka na Dzień Babci i Dziadka

Prezent dla dziadków powinien być dawany od serca. Najlepsze są podarunki samodzielnie przez wnuków wykonane, Mogą to być proste i niedrogie rzeczy, choćby takie jak laurka. Najważniejsze jest to, że dziecko samo je wykonuje specjalnie na tą okoliczność w podziękowaniu za miłość i troskę dziadków.

Malowana laurka – nie tylko od maluchów

Laurki zwykle dają dziadkom przedszkolaki, ale nie oznacza to, że starsze nie mogą kontynuować tej tradycji. Do wykonania dzieła sztuki w postaci laurki laurki wystarczy:

– kartka papieru czy arkusz bloku technicznego,
farby plakatowe lub akwarelowe albo do malowania palcami;
– niczym nieograniczona dziecięca wyobraźnia.

Na rynku dostępne są różnego rodzaju farby do malowania przeznaczone dla dzieci. Niemal każdy sklep online z artykułami dla dzieci czy zabawkami ma w swojej ofercie farby. Można więc je kupić nie wychodząc z domu. Nie stanowią też dużego wydatku, a będzie można je wykorzystać jeszcze wiele razy.

Malowana laurka – wyjątkowa i oryginalna

Malowanie pozwala dać się ponieść wyobraźni . Dzieci bardzo lubią tego typu aktywności, więc przygotowanie laurki dla dziadków będzie dla nich dobrą zabawą, sprawi im dużo radości oraz satysfakcji. Pokaże, że cenniejsze są prezenty, które sami zrobimy. Samodzielnie wykonana laurka będzie z całą pewnością wyjątkowa i niepowtarzalna, będzie więc idealnym sposobem na podziękowanie dziadkom za ich miłość i troskę.